"Pelėdžiukų" grupės vaikai kartu su tėveliais leidosi į smagią ir kupiną įspūdžių metų pabaigos išvyką „Basomis per Kadagynę“. Šviečiant vasariškai saulei, visi drauge keliavome basų kojų taku, patyrėme įvairius pojūčius ir džiaugėmės buvimu gamtoje.
Ši išvyka tapo puikia proga pabūti kartu, stiprinti vaikų, tėvų ir mokytojų bendrystę, pasidžiaugti prabėgusiais mokslo metais bei sukurti gražių prisiminimų. Dėkojame visiems dalyvavusiems už kartu praleistą laiką, šypsenas ir gerą nuotaiką!
Akimirkos čia:
https://www.facebook.com/share/p/14cKumj7KqB/
